File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Display settings
de: Aazeige-Ystellige

en: Updated
de: Aktualisiert

en: URL alias
de: URL-Alias

en: File name
de: Dokumäntname

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Media
de: Medium

en: any
de: irgendeine

en: Processing
de: Verarbeitig louft
