File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to jv translation catalogue (118 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Upload
jv: Unggah

en: type
jv: tipe

en: User
jv: Panganggo

en: file
jv: berkas

en: no
jv: ora

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Filter
jv: Saring

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: security
jv: keamanan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Operation
jv: Operasi

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: Add file
jv: Nambah file

en: Revert
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: revert
jv: balékna

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Processing
jv: Lagi proses

en: disable
jv: mati

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: The update has encountered an error.
jv: Proses nganyari ngalami kesalahan.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: Containing any of the words
jv: Isiné sembarang tembung

en: Containing the phrase
jv: Isiné wāndā

en: Containing none of the words
jv: Ora ānā isiné tetembungan

en: Only of the type(s)
jv: Namung jinising

en: Keyword relevance
jv: Gumantung tembung kunci

en: Recently posted
jv: Sering dikirim

en: Factor
jv: Faktor

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.

en: pixels
jv: piksel

en: The specified file %name could not be uploaded.
jv: File %name ora bisa diunggah.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
jv: Ukuran berkas %filesize ngluwihi maksimum ukuran berkas %maximize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
jv: Ukuran berkas %filesize ngluwihi disk quota %quota.

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.

en: manage fields
jv: Natani field

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Files must be less than !size.
jv: Berkas kudu kurang saka !size.

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
jv: Ora bisa ngekstrak %file, berkas iki ora bener.

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Asc
jv: Urut Maju
