File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to mn translation catalogue (70 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: The username %name does not exist.
mn: %name гэдэг хэрэглэгчийн нэр байдаггүй.

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: type
mn: төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: no
mn: үгүй

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: System
mn: Систем

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
mn: %filesize хэмжээтэй файл нь %maxsize хамгийн их хэмжээнээс хэтэрсэн байна.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
mn: %filesize хэмжээтэй файл нь  таны дискийн %quota хэмжээнээс хэтрүүлнэ.

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
