File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to pl translation catalogue (189 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: user
pl: użytkownik

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: View
pl: Widok

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: The username %name does not exist.
pl: Nie istnieje użytkownik o nazwie %name.

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: type
pl: typ

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: file
pl: plik

en: no
pl: nie

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Load
pl: Wczytaj

en: Desc
pl: Malejąco

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: Loop
pl: Pętla

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Destination
pl: Cel

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Operation
pl: Czynność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Tokens
pl: Wzorce

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Revert
pl: Przywróć

en: any
pl: dowolny

en: Video
pl: Wideo

en: revert
pl: przywróć

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Document
pl: Dokument

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: disable
pl: wyłącz

en: File types
pl: Typy plików

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Used in
pl: Użyte w

en: The update has encountered an error.
pl: Podczas aktualizacji wystąpił błąd.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: URL path settings
pl: Adres

en: File paths
pl: Ścieżki plików

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Usage
pl: Użycie

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: File display
pl: Wyświetlanie pliku

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: "@s" content
pl: Treść "@s"

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: Keyword relevance
pl: Trafność wyszukiwania

en: Recently posted
pl: Niedawno dodane

en: Factor
pl: Czynnik

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: @type %title has been deleted.
pl: Usunięto wpis %title (@type).

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Title only
pl: Tylko tytuł

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: pixels
pl: piksele

en: Generate
pl: Generuj

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
pl: Plik jest za duży. Jego wielkość to %filesize, a maksymalna dozwolona wielkość wynosi %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
pl: Wielkość pliku wynosi %filesize, więc jego zapisanie spowodowałoby przekroczenie limitu %quota.

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: File preview
pl: Podgląd pliku

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: The name of the file.
pl: Nazwa pliku.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Render
pl: Renderowanie

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Files must be less than !size.
pl: Pliki muszą mieć mniej niż !size.

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: <em>Edit @type</em> @title
pl: <em>Edytuj @type</em> @title

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Search result
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pl: Nie można rozpakować pliku %file, to nie jest prawidłowe archiwum.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: Upload a new file
pl: Wyślij nowy plik

en: Manage files used on your site.
pl: Zarządzaj plikami używanymi w twojej witrynie.

en: Output machine name
pl: Wyjściowy identyfikator systemowy

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Start upload
pl: Rozpocznij wysyłanie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: View mode: %mode
pl: Tryb widoku: %mode

en: Associated with
pl: Powiązane z

en: manage file display
pl: zarządzaj wyświetlaniem pliku

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
pl: Podczas wysłania pliku na stronę, plik zostaje przypisany jako jeden z podanych poniżej typów na podstawie jego rodzaju.

en: Manage file display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem pliku

en: Rendered file
pl: Wyrenderowany plik

en: Display the file in a specific view mode
pl: Wyświetl plik w określonym trybie widoku

en: Use site default RSS settings
pl: Użyj domyślnych ustawień RSS strony

en: File content
pl: Zawartość pliku

en: @title (in use)
pl: @title (w użyciu)

en: The type of the file.
pl: Typ pliku.

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: Alt attribute
pl: Atrybut alt

en: Title attribute
pl: Atrybut title

en: edit file type
pl: edytuj typ pliku

en: Add file type
pl: Nowy typ pliku

en: Default allowed file extensions
pl: Domyślne dozwolone rozszerzenia plików

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Display of multiple files
pl: Format wyświetlania wielu plików

en: 1 place | @count places
pl[0]: 1 miejsce
pl[1]: @count miejsca
pl[2]: @count miejsc

en: Muted
pl: Wyciszone
