File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: user
sr: корисник

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: file
sr: фајл

en: no
sr: не

en: Filter
sr: Филтрирај

en: security
sr: сигурност

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Processing
sr: Обрада

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sr: Фајл је величине %filesize и премашује највећу величину фајла %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sr: Фајл је величине %filesize који ће премашити величину диска од %quota.

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Full content
sr: Пун садржај

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
