File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: user
br: implijer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Processing
br: O tretañ
