File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (122 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: user
eu: erabiltzailea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Upload
eu: Igo

en: type
eu: mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: file
eu: fitxategia

en: no
eu: ez

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Load
eu: Kargatu

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: security
eu: segurtasuna

en: Destination
eu: Helbidea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: Entity
eu: Entitatea

en: any
eu: edozein

en: revert
eu: leheneratu

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Document
eu: Dokumentua

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: disable
eu: ezgaitu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Used in
eu: Erabilita

en: The update has encountered an error.
eu: Eguneraketak errore bat topatu du.

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: File paths
eu: Fitxategien bide-izenak

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: Usage
eu: Erabilera

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Only of the type(s)
eu: Mota hauetakoa bakarrik

en: Factor
eu: Faktorea

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Title only
eu: Izenburua bakarrik

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: The specified file %name could not be uploaded.
eu: Ezin izan da %name fitxategia gora kargatu.

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: The name of the file.
eu: Fitxategiaren izena.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: Render
eu: Errendatzea

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Manage files used on your site.
eu: Zure webgunean erabilitako fitxategiak kudeatu.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Asc
eu: Goraka

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
