File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
