File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: file
ht: fichye

en: no
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Asc
ht: Mont
