File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to hu translation catalogue (230 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: user
hu: felhasználó

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enable
hu: engedélyezés

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: yes
hu: igen

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Archive
hu: Archiválás

en: View
hu: Megtekintés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Teaser
hu: Bevezető

en: The username %name does not exist.
hu: %name nevű felhasználó nem létezik.

en: Updated
hu: Frissítve

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Upload
hu: Feltöltés

en: type
hu: típus

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: file
hu: fájl

en: no
hu: nem

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Filter
hu: Szűrő

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: File name
hu: Fájlnév

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Load
hu: Betöltés

en: System
hu: Rendszer

en: Desc
hu: Csökk

en: security
hu: biztonság

en: Loop
hu: Ismétlés

en: File type
hu: Fájltípus

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Destination
hu: Cél

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Pattern
hu: Minta

en: Operation
hu: Művelet

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Refine
hu: Finomítás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Entity
hu: Entitás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: any
hu: tetszőleges

en: Video
hu: Videó

en: revert
hu: visszaállítás

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: File settings
hu: Fájl beállítások

en: Download link
hu: Letöltés hivatkozása

en: Document
hu: Dokumentum

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: disable
hu: letiltás

en: File types
hu: Fájltípusok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Used in
hu: Ez használja

en: The update has encountered an error.
hu: A frissítés során hiba történt.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hu[0]: 1 elem sikeresen fel lett dolgozva:
hu[1]: @count elem sikeresen fel lett dolgozva:

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: File paths
hu: Fájl útvonalak

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: Usage
hu: Használat

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: File display
hu: Fájlmegjelenítés

en: Show only items where
hu: Csak azon elemek mutatása, ahol

en: Devel
hu: Fejleszt

en: @type: updated %title.
hu: @type: %title frissítve lett.

en: "@s" content
hu: „@s” tartalom

en: Offset
hu: Eltolás

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Only of the type(s)
hu: Csak az ilyen tartalmakban

en: Keyword relevance
hu: Találati pontosság

en: Recently posted
hu: Közzététel frissessége

en: Factor
hu: Szempont

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Title only
hu: Csak cím

en: Uploaded
hu: Feltöltött

en: pixels
hu: képpont

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: The specified file %name could not be uploaded.
hu: A megadott %name fájl nem tölthető fel.

en: scheme
hu: séma

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Search index
hu: Keresési index

en: File preview
hu: Fájlelőnézet

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: View files
hu: Fájlok megtekintése

en: Download URL
hu: Letöltő URL

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: The name of the file.
hu: A fájl neve.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: An error occurred and processing did not complete.
hu: Hiba történt, a feldolgozás nem ért véget.

en: Binary Data
hu: Bináris adat

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Render
hu: Formázás

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Search result
hu: Keresés eredménye

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hu: %file nem tömörített fájl, ezért nem csomagolható ki

en: Image style
hu: Képstílus

en: Manage files used on your site.
hu: Az oldalon felhasznált fájlok kezelése.

en: Output machine name
hu: Kimeneti, programok által használt név

en: Preload
hu: Előtöltés

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Update URL alias
hu: Webcímálnév frissítése

en: View mode
hu: Nézetmód

en: and where %property is %value
hu: és ahol %property értéke %value

en: where %property is %value
hu: ahol %property értéke %value

en: and where
hu: és hol

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Start upload
hu: Feltöltés indítása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: File view mode
hu: Fájl nézet mód

en: Rendered file
hu: Renderelt fájl

en: The unique machine-readable name of the file type.
hu: A fájltípus egyedi, gépi neve.

en: The URL of the file type's edit page.
hu: A fájltípus szerkesztőoldalához tartozó URL.

en: The file type of the file.
hu: A fájl típusa.

en: The type of the file (for example, "audio", "image", "video", etc).
hu: A fájl típusa (például „audio”, „image”, „video”, stb.).

en: Display the file with standard file view.
hu: A fájl általános fájlnézetben való megjelenítése.

en: Administer files
hu: Fájlok kezelése

en: Use site default RSS settings
hu: A webhely alapértelmezett RSS beállításainak használata

en: File content
hu: Fájltartalom

en: Displays the file with a configurable style.
hu: A fájl testreszabható stílussal történő megjelenítése.

en: The type of the file.
hu: A fájl típusa.

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.

en: An <em>Image</em> file is a still visual.
hu: Egy <em>kép</em>fájl állóképet tartalmaz.

en: A <em>Video</em> file is a moving visual recording.
hu: Egy <em>Video</em>fájl egy mozgó vizuális felvétel.

en: An <em>Audio</em> file is a sound recording.
hu: Egy <em>hang</em>fájl hangfelvételt tartalmaz.

en: A <em>Document</em> file is written information.
hu: Egy <em>dokumentum</em>fájl írott információt tartalmaz.

en: Bypass file access control
hu: A fájlhozzáférés-szabályozás megkerülése

en: View, edit and delete all files regardless of permission restrictions.
hu: Összes fájl megtekintése, szerkesztése és törlése, jogosultságbeli korlátozások figyelembe vétele nélkül.

en: Administer file types
hu: Fájltípusok kezelése

en: Deleted 1 file. | Deleted @count files.
hu[0]: 1 fájl törölve.
hu[1]: @count fájl törölve.

en: Provide a simple link to the file entity.
hu: Egyszerű link a fájlentitáshoz.

en: Provide a simple link to edit the file entity.
hu: Egyszerű link a fájlentitás szerkesztéséhez.

en: Provide a simple link to delete the file entity.
hu: Egyszerű link a fájlentitás törléséhez.

en: Provide a simple link to download the file entity.
hu: Egyszerű link a fájlentitás letöltéséhez.

en: Add and upload new files
hu: Új fájlok hozzáadása és feltöltése

en: View own private files
hu: Saját privát fájlok megtekintése

en: View own files
hu: Saját fájlok megtekintése

en: View private files
hu: Privát fájlok megtekintése

en: A field replacing file name.
hu: Egy fájlnevet helyettesítő mező.

en: Add file type
hu: Fájltípus hozzáadása

en: The table {image_dimensions} already exists.
hu: {image_dimensions} tábla már létezik.

en: Usage link
hu: Felhasználás-hivatkozás.

en: Provide a simple link to view the usage of the file entity.
hu: Egyszerű link a fájlentitás használatának megtekintéséhez.

en: Update file alias
hu: Fájlálnév frissítése

en: %type_name: Edit own files
hu: %type_name: Saját fájlok szerkesztése

en: %type_name: Edit any files
hu: %type_name: Bármely fájl szerkesztése

en: %type_name: Delete own files
hu: %type_name: Saját fájlok törlése

en: %type_name: Delete any files
hu: %type_name: Bármely fájl törlése

en: %type_name: Download own files
hu: %type_name: Saját fájlok letöltése

en: %type_name: Download any files
hu: %type_name: Bármely fájl letöltése

en: The URL to download the file directly.
hu: A fájl közvetlen letöltésére szolgáló URL.

en: Download [file:name]
hu: [file:name] letöltése

en: Autoplay: %autoplay
hu: Automatikus lejátszás: %autoplay

en: Loop: %loop
hu: Ismétlés: %loop

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Display of multiple files
hu: Több fájl megjelenítése

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
hu: A title szöveg az egérmutató csúcsánál  jelenik meg, ha a felhasználó a kép felé viszi az egeret. A title text hozzáadásával könnyebb egy képet kontextusba helyezni és javul a használhatóság is.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
hu: Az alternatív szöveget képernyőolvasók és keresőmotorok használják valamint akkor lehet rá szükség, ha a képet nem lehet betölteni. Az alt szöveg alkalmazásával javul az akadálymentesség és a keresőmotor-optimalizáció.

en: 1 place | @count places
hu[0]: 1 hely
hu[1]: @count hely

en: Microsoft Office document icon
hu: Microsoft Office dokumentum ikonja

en: Office spreadsheet icon
hu: Office táblázat ikonja

en: Office presentation icon
hu: Office prezentáció ikonja

en: PDF icon
hu: PDF ikon

en: Movie icon
hu: Film ikon

en: Audio icon
hu: Audió ikon

en: Image icon
hu: Kép ikon

en: Package icon
hu: Csomag ikon

en: HTML icon
hu: HTML ikon

en: Plain text icon
hu: Egyszerű szövegfájl ikonja

en: Muted
hu: Némított
