File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to lv translation catalogue (160 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Archive
lv: Arhīvs

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: type
lv: veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: no
lv: nē

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: System
lv: Sistēma

en: Desc
lv: Dilst.

en: security
lv: drošība

en: Loop
lv: Cilpa

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Pattern
lv: Modelis

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: any
lv: jebkurš

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Document
lv: Dokuments

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: File types
lv: Datņu veidi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Usage
lv: Izmantošana

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: File display
lv: Faila attēlojums

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Keyword relevance
lv: Atslēgas vārdu atbilstība

en: Recently posted
lv: Nupat ievietots

en: Factor
lv: Faktors

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: pixels
lv: pikseļi

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: Delete selected files
lv: Dzēst atlasītās datnes

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: File preview
lv: Priekšapskatīt failu

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Render
lv: Atveidot

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu

en: An error occurred and no file was uploaded.
lv: Radās kļūda un faili netika augšupielādēti.

en: Manage files used on your site.
lv: Pārvaldīt failus, kas izmantoti jūsu lapā.

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: View mode
lv: Skata režīms

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Start upload
lv: Sākt ielādi

en: manage file display
lv: labot faila attēlojumu

en: No file types available.
lv: Nav pieejami failu tipi.

en: Enabled displays
lv: Ieslēgti attēlojumi

en: Display precedence order
lv: Attēlot prioriātes kārtību

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
lv: Kad fails ir ieladēts lapā, tiek piešķirts viens no sekojošajiem tipiem.

en: Manage file types
lv: Pārvaldīt failu tipus

en: Manage file display
lv: Pārvaldīt failu attēlojumu

en: Extends Drupal file entities to be fieldable and viewable.
lv: Paplašina Drupal failu entītijas, lai būtu iespējams pievienot laukus un skatāmas.

en: File view mode
lv: Faila apskates režīms

en: Administer files
lv: Administrēt datnes

en: Manage settings for the type of files used on your site.
lv: Pārvaldīt iestatījumus vietnē izmantotajiem datņu veidiem.

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas
