File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
