File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to my translation catalogue (56 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: file
my: ဖိုင်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: System
my: စနစ်

en: security
my: လုံခြုံရေး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်
