File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to se translation catalogue (28 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Video
se: Filbma

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
