File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to sl translation catalogue (82 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Unknown
sl: Neznan

en: Upload
sl: Nalaganje

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: file
sl: datoteka

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: System
sl: Sistem

en: security
sl: varnost

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Revert
sl: Povrni

en: any
sl: karkoli

en: revert
sl: povrni

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Processing
sl: V obdelavi

en: disable
sl: onemogoči

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)

en: Recently posted
sl: Zadnji prispevki

en: Factor
sl: Faktor

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
