File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to sq translation catalogue (80 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: type
sq: lloji

en: User
sq: Përdoruesi

en: file
sq: skedar

en: no
sq: jo

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Filter
sq: Filtri

en: System
sq: Sistemi

en: security
sq: siguria

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Operation
sq: Veprimi

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: Revert
sq: Rikthe

en: any
sq: çfarëdo

en: revert
sq: rikthe

en: File settings
sq: Rregullimet e file

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: disable
sq: çaktivo

en: The update has encountered an error.
sq: Përditësimi ndeshi në një problem.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: Only of the type(s)
sq: Vetëm i llojit(eve)

en: Keyword relevance
sq: Rëndësia sipas fjalë kyçit

en: Recently posted
sq: Dërgimet e fundit

en: Factor
sq: Faktori

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sq: I pamundur ekstraktimi i %file, arkivë jo valide.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
