File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to dz translation catalogue (64 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: security
dz: སྲུང་སྐྱོབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།

en: Only of the type(s)
dz: དབྱེ་བ་(ཚུ་)ལུ་རྐྱངམ་གཅིག།

en: Keyword relevance
dz: གཙོ་ཚིག་འབྲེལ་བ།

en: Recently posted
dz: འཕྲལ་ཁམས་ཅིག་ཁར་འགྲེལ་སྐྱེལ་འབད་ཡོདཔ།

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།
