File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta2) - en to et translation catalogue (157 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Archive
et: Arhiiv

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: Updated
et: Uuendatud

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: type
et: tüüp

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: no
et: ei

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: RSS
et: RSS vood

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: File name
et: Faili nimi

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Load
et: Laadi

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: security
et: turvalisus

en: Loop
et: Silmus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Pattern
et: Muster

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Tokens
et: Märgised

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Add file
et: Lisa fail

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: any
et: suvaline

en: revert
et: tühista

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: File settings
et: Failisätted

en: Document
et: Dokument

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: File types
et: Failitüübid

en: Apply
et: Rakenda

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: File display
et: Faili kuva

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: Devel
et: Arendus

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: Offset
et: Nihe

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Keyword relevance
et: Märksõnade asjakohasus

en: Recently posted
et: Hiljuti lisatud

en: Factor
et: Tegur

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: pixels
et: pikslit

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: File preview
et: Faili eelvaade

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: Render
et: Renderdatud

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: manage display
et: halda kuva

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
et: Faili %file ei õnnestunud lahti pakkida, ebakorrektne arhiiv.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Muted
et: Vaigistatud
