File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to hr translation catalogue (139 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Archive
hr: Arhiva

en: View
hr: Pregled

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Teaser
hr: Mamac

en: The username %name does not exist.
hr: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Upload
hr: Otpremi

en: type
hr: vrsta

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: file
hr: datoteka

en: no
hr: ne

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Filter
hr: Pročisti

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Load
hr: Učitaj

en: System
hr: Sustav

en: Desc
hr: Silazno

en: security
hr: sigurnost

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Destination
hr: Odredište

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: Tokens
hr: Tokeni

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Revert
hr: Vrati

en: any
hr: bilo koji

en: revert
hr: vrati

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: disable
hr: onemogući

en: Apply
hr: Primjeni

en: Used in
hr: Korišteno u

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: Usage
hr: Upotreba

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
hr: Samo ove vrste

en: Keyword relevance
hr: Značaj ključne riječi

en: Recently posted
hr: Posljednje dodano

en: Factor
hr: Čimbenik

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: pixels
hr: piksela

en: The specified file %name could not be uploaded.
hr: Datoteka %name ne može biti otpremljena.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
hr: Datoteka je %filesize i premašuje najveću dopuštenu veličinu datoteke od %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hr: Veličina datoteke je %filesize što će premašiti kvotu na disku za %quota.

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: The name of the file.
hr: Naziv datoteke.

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Files must be less than !size.
hr: Datoteke moraju biti manje od !size.

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: <em>Edit @type</em> @title
hr: <em>Uredi @type</em> @title

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hr: Nije bilo moguće raspakirati %file, nije valjana arhiva.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Manage files used on your site.
hr: Upravljanje datotekama koje se koriste na ovom web sjedištu

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno
