File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to ka translation catalogue (71 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: file
ka: ფაილი

en: no
ka: არა

en: Display links
ka: ბმულების ჩვენება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: security
ka: უსაფრთხოება

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: any
ka: ნებისმიერი

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები

en: Processing
ka: დამუშავება

en: The update has encountered an error.
ka: განახლებაში შეცდომაა.

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
ka: ფაილი %filesize აღემატება ფაილის %maxsize-ის მაქსიმალურ ზომას.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ka: ფაილის ზომაა %filesize, რაც აღემატება თქვენი დისკის ქვოტას %quota.

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
