File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ
