File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to or translation catalogue (28 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: security
or: ସୁରକ୍ଷା

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
or: ଫାଇଲ %filesize ସର୍ବାଧିକ ଫାଇଲ ଆକାର %maxsize କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
or: ଫାଇଲ %filesize ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଡିସ୍କ କୋଟା %quotaକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।
