File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to ug translation catalogue (70 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: user
ug: ئەزا

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enable
ug: ئېچىش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: file
ug: ھۉججەت

en: no
ug: ياق

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: System
ug: سېستىما

en: security
ug: بېخەتەرلىك

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: Uploaded
ug: يۈكلەنگەنلەر

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
