File Resumable Upload (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: 0 sec
ne: ० सेकेन्ड

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट

en: @size KB
ne: @size किलोबाइट

en: @size MB
ne: @size मेगा बाइट

en: @size GB
ne: @size गीगा बाइट
