filedepot (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Filename
az: Fayl adı

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Details
az: Detallar

en: Owner
az: Sahib

en: Role
az: Rollar

en: Close
az: Bağlı

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Permissions
az: İcazələr

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
