filedepot (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (52 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: admin
ar: مدير

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: view
ar: عرض

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Move
ar: تحريك

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Notes
ar: ملحوظات

en: User
ar: المستخدم

en: Files
ar: الملفات

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Warning
ar: تحذير

en: Details
ar: التفاصيل

en: Send
ar: أرسل

en: Owner
ar: المالك

en: Role
ar: الدور

en: Close
ar: إغلاق

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Activity
ar: النشاط

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Reports
ar: التقارير

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل

en: File download
ar: تنزيل الملف

en: upload
ar: ارفع

en: Submitter
ar: المرسِل

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
