filedepot (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: approval
he: אישור

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: admin
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Move
he: הזזה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Notes
he: הערות

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Submitted
he: נשלח

en: Warning
he: אזהרה

en: Details
he: פרטים

en: Send
he: שלח

en: Owner
he: בעלים

en: Role
he: תפקיד

en: Close
he: סגירה

en: Notifications
he: הודעות

en: Folder
he: תיקיה

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Activity
he: פעילות

en: Permissions
he: הרשאות

en: cancel
he: בטל

en: Delete File
he: מחיקת קובץ

en: Reports
he: דוחות

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: File download
he: הורדת קבצים

en: Admin
he: מנהל

en: upload
he: העלאה

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: Submitter
he: השולח/ת

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
