filedepot (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Role
sr: Улога

en: Reports
sr: Извештаји
