filedepot (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (62 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: approval
tr: onay

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: admin
tr: yönetici

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: view
tr: görüntüle

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Changes
tr: Değişiklikler

en: Default
tr: Varsayılan

en: Move
tr: Taşı

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Notes
tr: Notlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Files
tr: Dosyalar

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Submitted
tr: Girdi Tarihi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Send
tr: Gönder

en: Owner
tr: Sahibi

en: Role
tr: Rol

en: Close
tr: Kapat

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Folder
tr: Klasör

en: Display Name
tr: Görüntü Adı

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Permissions
tr: İzinler

en: cancel
tr: iptal

en: Delete File
tr: Dosyayı Sil

en: Upload File
tr: Dosya Yükle

en: Reports
tr: Raporlar

en: Not enabled
tr: Etkin değil

en: File download
tr: Dosya indirme

en: Admin
tr: Yönetim

en: Download file
tr: Dosyayı indir

en: upload
tr: yükle

en: Lock
tr: Kilitle

en: Unlock
tr: Kilidi aç

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
tr: Uzantıları virgül ile boşluk bırakarak yazın, nokta koymayın.

en: Choose a file
tr: Bir dosya seç
