filedepot (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Move
te: తరలించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Details
te: వివరాలు

en: Send
te: పంపించు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: Reports
te: నివేదికలు
