filedepot (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Warning
ur: انتباہ
