filedepot (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Node ID
ca: ID del node

en: Changes
ca: Canvis

en: Default
ca: Per defecte

en: Move
ca: Mou

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: Submitted
ca: Tramès

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Warning
ca: Avís

en: Details
ca: Detalls

en: Send
ca: Enviar

en: Owner
ca: Propietari

en: Role
ca: Rol

en: Close
ca: Tanca

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Activity
ca: Activitat

en: Permissions
ca: Permisos

en: cancel
ca: Cancela

en: Delete File
ca: Suprimeix el fitxer

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Thank You
ca: Gràcies

en: Reports
ca: Informes

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: File download
ca: Descarregar arxiu

en: Admin
ca: Administrador

en: Email Notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Submitter
ca: Remitent

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer
