filedepot (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Notes
lt: Pastabos

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: File ID
lt: Failo ID

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Send
lt: Siųsti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Role
lt: Rolė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Folder
lt: Katalogas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: cancel
lt: atšaukti

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: Admin
lt: Adminas

en: Delete selected files
lt: Pašalinti pasirinkus failus

en: Lock
lt: Užrakints

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
