filedepot (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: approval
gl: aprobación

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Changes
gl: Cambios

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Submitted
gl: Enviado

en: Warning
gl: Alerta

en: Details
gl: Detalles

en: Send
gl: Enviar

en: Owner
gl: Propietario

en: Role
gl: Rol

en: Close
gl: Pechar

en: Use inclusion or exclusion mode
gl: Usar modo de inclusión ou de exclusión

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Permissions
gl: Permisos

en: cancel
gl: cancelar

en: Upload File
gl: Subir arquivo

en: Reports
gl: Informes

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: File download
gl: Descarga de ficheiro

en: upload
gl: subir

en: Lock
gl: Bloquear

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
