filedepot (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
