Filedepot multiupload (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: Send
ar: أرسل

en: Owner
ar: المالك

en: Close
ar: إغلاق
