Filedepot multiupload (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Owner
az: Sahib

en: Close
az: Bağlı
