Filedepot multiupload (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Size
id: Ukuran

en: Search
id: Pencarian

en: Message
id: Pesan

en: Send
id: Kirim

en: Owner
id: Pemilik

en: Close
id: Tutup

en: cancel
id: batal

en: Lock
id: Kunci
