Filedepot multiupload (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Send
te: పంపించు

en: Close
te: మూసివేయి

en: cancel
te: రద్దుచేయి
