FileField Track (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: Attachment
ar: المرفق

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Other
ar: آخر

en: Table of files
ar: جدول الملفات
