File Hash (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्
