File Picker (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (53 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Private
ar: خاص

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Comments
ar: التعليقات

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Permitted file extensions
ar: امتدادات الملفات المسموح بها

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Upload
ar: رفع

en: User
ar: المستخدم

en: Files
ar: الملفات

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: All
ar: الكل

en: Medium
ar: متوسط

en: Media
ar: ميديا

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: State
ar: الحالة

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: General
ar: عام

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Users
ar: المستخدمين

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Show
ar: عرض

en: Long
ar: طويل

en: Short
ar: قصير

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
ar: الامتدادات التي يمكن أن يرفعها المستخدمون في هذا الدور. افصل الامتدادات بمسافات، و لا تسبقها بنقاط.

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Private files
ar: الملفات الخاصة

en: Public files
ar: الملفات العامة
