File Picker (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (68 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Go
he: קדימה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Small
he: קטן

en: Add
he: הוספה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Permitted file extensions
he: סיומות קבצים מותרות

en: n/a
he: -ללא-

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: All
he: הכל

en: Medium
he: בינוני

en: Media
he: מדיה

en: groups
he: קבוצות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: State
he: מצב

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: General
he: כללי

en: No groups
he: אין קבוצות

en: Other
he: אחר

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Users
he: חברי האתר

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Show
he: הצג

en: No groups found.
he: לא נמצאו קבוצות.

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
he: סיומות ברירת מחדל שמשתמשים יכולים להעלות. הפרד באמצעות רווחים ואל תכלול את הנקודה המובילה.

en: Blocks
he: בלוקים

en: Used
he: בשימוש

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Config
he: קונפיג

en: Private groups
he: קבוצות פרטיות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Bulk Operations
he: פעולות גורפות

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: Edit group roles
he: עריכת תפקידים בקבוצה

en: Private files
he: קבצים פרטיים

en: Public files
he: קבצים ציבוריים
