File Picker (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Permitted file extensions
hy: Թույլատրված ֆայլերի ընդլայնումները

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Private files
hy: Մասնավոր ֆայլեր.

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր
