File Picker (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (64 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Go
lt: Pirmyn

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Small
lt: Mažas

en: Add
lt: Pridėti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: All
lt: Visi

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: groups
lt: grupės

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: State
lt: Etapas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: No groups
lt: Nėra grupių

en: Other
lt: Kiti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Users
lt: Nariai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Show
lt: Rodyti

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai kuriuos nariai gali atsiųsti. Atskirkite plėtinius tarpu neįveskite taško.

en: Blocks
lt: Blokai

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: 1 group | @count groups
lt[0]: @count grupė
lt[1]: @count grupės
lt[2]: @count[2] grupių

en: Private groups
lt: Privačios grupės

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Insert file
lt: Įterpti failą
