File Picker (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Private
ne: निजि

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Long
ne: लामो

en: Short
ne: छोटो

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
