FillPDF (7.x-1.11-rc1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: Cost
it: Costo

en: Quantity
it: Quantità

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Import
it: Importa

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Upload
it: Carica

en: Location
it: Posizione

en: Price
it: Prezzo

en: Other
it: Altro

en: Order
it: Ordina

en: Add field
it: Aggiungi campo

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo

en: Private files
it: File privati

en: Public files
it: File pubblici

en: Weight units
it: Unità di peso
