FillPDF (7.x-1.11) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Location
ro: Locaţia

en: API Key
ro: Cheie API

en: Price
ro: Preţ

en: Other
ro: Altele

en: Order
ro: Comandă

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Private files
ro: Fişiere private

en: Public files
ro: Fișiere publice
