FillPDF (7.x-1.12) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cost
uk: Вартість

en: Quantity
uk: Кількість

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Import
uk: Імпортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: Upload
uk: Викласти

en: Location
uk: Місце розташування

en: Price
uk: Ціна

en: Other
uk: Інше

en: Order
uk: Послідовність

en: Model/SKU
uk: Модель/артикул

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Are you sure you want to delete the form %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити форму %title?

en: Ordered products
uk: Замовлені товари

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Private files
uk: Приватні файли

en: Public files
uk: Загальнодоступні файли

en: Weight units
uk: Одиниці ваги

en: Transformed
uk: Перетворено

en: The quantity ordered.
uk: Замовлена кількість.

en: Do not use HTTPS
uk: Не використовувати HTTPS
