FillPDF (7.x-1.13) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Cost
ar: كلفة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Location
ar: الموضع

en: Price
ar: السعر

en: Other
ar: آخر

en: Order
ar: الترتيب

en: Add field
ar: أضف خانة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Private files
ar: الملفات الخاصة

en: Public files
ar: الملفات العامة
